Přeskočit na obsah
Volby do zastupitelstva9.–10. 10. 2026Výsledky

Peníze

Rozpočet Lišova: plán, skutečnost a co z toho plyne

Příjmy a výdaje města za roky 2019–2025 podle výkazu FIN 2-12 M. Čísla jsou po konsolidaci a popisují jiný ukazatel než účetní výsledek hospodaření.

Skutečné příjmy 2025

194,2 mil. Kč

Skutečné výdaje 2025

193,7 mil. Kč

Na bankovních účtech k 31. 12. 2025

63,8 mil. Kč

Jak rozpočtový rok probíhá

Plán, rozpočet po změnách, výkaz skutečnosti a účetní výsledek hospodaření popisují různé věci. Při srovnávání je potřeba použít stejný rok a stejnou metodiku.

  1. 1

    Schválený rozpočet

    prosinec předchozího roku

    Plán na celý rok. Návrh musí být zveřejněn nejméně 15 dnů před jednáním zastupitelstva. Připomínky lze uplatnit písemně ve stanovené lhůtě nebo ústně při projednání. Schodek lze krýt prostředky z minulých let či úvěrem.

  2. 2

    Rozpočtová opatření

    průběžně během roku

    Přišla dotace, zdražila stavba, něco se nestihlo. Každá taková změna je rozpočtové opatření a schvaluje ji zastupitelstvo nebo v rozsahu své pravomoci rada. Souhrnu se říká rozpočet po změnách (upravený).

  3. 3

    Skutečnost

    výkaz FIN 2-12 M, čtvrtletně

    Vykázané příjmy a výdaje za dané období. Údaje jsou dostupné jak ve výkazu města, tak na portálu MONITOR ministerstva financí; při porovnávání je nutné použít stejné období a stejnou konsolidaci.

  4. 4

    Závěrečný účet

    do 30. června následujícího roku

    Vyúčtování celého roku se zprávou o přezkoumání hospodaření. Zpráva uvádí, zda při přezkoumání byly zjištěny chyby a nedostatky; účetní výsledek a rozpočtové saldo jsou různé ukazatele.

Časté nedorozumění: plánovaný schodek není totéž co účetní ztráta. Rozdíl mezi rozpočtovými příjmy a výdaji se vykazuje ve financování. V letech 2019–2025 skončilo saldo po konsolidaci v šesti ze sedmi let kladně; z těchto součtů samotných nelze určit příčinu rozdílu oproti plánům.

Plán vs. skutečnost, rok po roce

Údaje jsou konsolidované — očištěné o přesuny mezi vlastními účty města, které by jinak příjmy i výdaje v součtu zvýšily. Zdroj: výkaz FIN 2-12 M, IČO 00245178. Ve výkazu města za rok 2025 jde o řádky 4200 (příjmy), 4430 (výdaje) a 4440 (saldo). Schválený plán, plán po změnách a skutečnost proto nesrovnávejte s částkami před konsolidací.

Plán znamená původně schválený rozpočet, nikoli rozpočet po změnách. Řádek 2026 pochází přímo z dokumentu města (bez konsolidace), ostatní řádky z konsolidovaných dat FIN 2-12 M; mezi roky proto nesrovnávejte samotné absolutní částky bez zohlednění metodiky.

RokPříjmy plánPříjmy skutečnostVýdaje plánVýdaje skutečnostVýsledek
2019116,6 mil. Kč149,7 mil. Kč107,7 mil. Kč116,6 mil. Kč+33,1 mil. Kč
2020124,2 mil. Kč119,3 mil. Kč141,5 mil. Kč112,3 mil. Kč+7,0 mil. Kč
2021102,8 mil. Kč131,4 mil. Kč123,0 mil. Kč103,7 mil. Kč+27,6 mil. Kč
2022119,4 mil. Kč161,6 mil. Kč159,1 mil. Kč146,3 mil. Kč+15,3 mil. Kč
2023143,3 mil. Kč175,3 mil. Kč180,4 mil. Kč177,0 mil. Kč−1,8 mil. Kč
2024184,9 mil. Kč194,9 mil. Kč200,1 mil. Kč183,8 mil. Kč+11,1 mil. Kč
2025178,8 mil. Kč194,2 mil. Kč198,3 mil. Kč193,7 mil. Kč+0,5 mil. Kč
2026*169,1 mil. Kč—202,0 mil. Kč——

* Schválený rozpočet 2026: příjmy 169 083 627 Kč, výdaje 202 045 103 Kč, plánovaný schodek 32 961 476 Kč. Zdroj: město Lišov, schválený rozpočet 2026. Nejde o celoroční skutečnost.

Proč město uvádí zisk 52,5 mil. Kč, ale tabulka přebytek 0,5 mil. Kč?

Zastupitelstvo schválilo účetní výsledek hospodaření za rok 2025 ve výši 52 502 693 Kč. Výkaz FIN 2-12 M současně vykazuje rozpočtové saldo po konsolidaci +526 169,82 Kč (příjmy 194 221 285,55 Kč minus výdaje 193 695 115,73 Kč). Účetní výsledek je rozdílem výnosů a nákladů; rozpočtové saldo je rozdílem vykázaných příjmů a výdajů. Nejsou to dvě verze téhož čísla a rozdíl mezi nimi sám o sobě neprokazuje chybu ani přebytek hotovosti.

Zdroje: FIN 2-12 M za rok 2025, ř. 4200, 4430, 4440 a usnesení ZM/23/2026/11 z 15. 6. 2026.

  • 2020Rok covidových opatření: skutečné příjmy i výdaje zůstaly pod plánem.
  • 2022Volební rok. Rozpočet schvalovalo ještě zastupitelstvo zvolené v roce 2018.
  • 2023Jediný rok sledovaného období, kdy výdaje skutečně převýšily příjmy — o 1,8 mil. Kč.
  • 2025Závěrečný účet za rok 2025 schválilo zastupitelstvo 15. 6. 2026. Částky odpovídají řádkům 4200, 4430 a 4440 městského výkazu FIN 2-12 M; v tabulce jsou zaokrouhleny na celé koruny.
  • ↺Splátky dlouhodobých úvěrů jsou po celé období stabilní: 6 199 992 Kč ročně. Nejsou součástí výdajů v tabulce — ve výkazu patří do financování. Od září 2028 smlouva stanoví splácení úvěru na tělocvičnu. Při plném čerpání odpovídají čtyři čtvrtletní splátky 9 333 332 Kč jistiny ročně; při nižším čerpání je třeba vycházet ze skutečně načerpané jistiny.

Čtyři čísla, která popisují stav pokladny

Příjmy včetně dotací minus běžné výdaje 2025

96,5 mil. Kč

Orientační rozdíl mezi všemi příjmy včetně dotací a běžnými výdaji, nikoli provozní přebytek. Část příjmů může být účelově vázaná a není volně k dispozici.

Podíl investic na výdajích 2025

50 %

Kapitálové výdaje 96,0 mil. Kč z celkových 193,7 mil. Kč podle výkazu za rok 2025. Jeden rok nepopisuje dlouhodobý trend.

Splátky dlouhodobých úvěrů 2025

6,2 mil. Kč

Výkaz FIN 2-12 M za rok 2025, položka 8124. Roční splátka není celkový zůstatek dluhu; smluvní úvěrový rámec na tělocvičnu do 140 mil. Kč není automaticky načerpaným dluhem.

Bankovní účty k 31. 12. 2025

63,8 mil. Kč

Rozvaha: účet 231 23 980 149 Kč a účet 236 39 817 856 Kč; celkem 63 798 005 Kč. Fondy mohou mít vlastní pravidla použití. Jde o stav k uvedenému datu, nikoli o volnou částku určenou k investování.

Odkud peníze přišly a kam šly (2025)

Příjmy — 194,2 mil. Kč

Daňové příjmy137,5 mil. Kč

Podíl na DPH a daních z příjmů, daň z nemovitých věcí, místní poplatky.

Dotace a transfery34,5 mil. Kč

Peníze z kraje, státu a EU, obvykle účelově vázané na konkrétní akci.

Nedaňové příjmy22,1 mil. Kč

Nájmy, vodné a stočné, služby, úroky.

Kapitálové příjmy0,2 mil. Kč

Prodej majetku. Jednorázový příjem — prodaný pozemek už nikdy nic nevynese.

Výdaje — 193,7 mil. Kč

Běžné (provozní) výdaje97,7 mil. Kč

Mzdy, energie, údržba, provoz škol a úřadu.

Kapitálové výdaje (investice)96,0 mil. Kč

Stavby, rekonstrukce, nákup majetku.

Šest největších výdajových oblastí

Základní školy (§ 3113)66,4 mil. Kč
Činnost místní správy (§ 6171)19,4 mil. Kč
Silnice (§ 2212)19,1 mil. Kč
Péče o vzhled obce a zeleň (§ 3745)7,9 mil. Kč
Nebytové hospodářství (§ 3613)7,0 mil. Kč
Odvádění a čištění odpadních vod (§ 2321)6,9 mil. Kč

Položka „Základní školy" zahrnuje i investiční výdaje na školní areál, ne jen provoz školy. Rozpad na jednotlivé akce je v závěrečném účtu města.

Rok 2026: schválený plán, skutečnost dosud neuzavřena

Původní rozpočet na rok 2026 schválilo zastupitelstvo 15. 12. 2025. Schválený plán počítá s příjmy 169 083 627 Kč, výdaji 202 045 103 Kč a schodkem 32 961 476 Kč krytým prostředky minulých let. Rozpočet po změnách a pololetní čerpání se mohou lišit; bez konkrétního výkazu je zde jako ověřené aktuální hodnoty neuvádíme. Celoroční skutečnost 2026 zatím není uzavřena.

Otázka pro všechny kandidující: které investice v příštím rozpočtu podpoří a z jakých ověřených zdrojů je chtějí financovat?

Největší investice: nová školní tělocvična

Podle veřejné zakázky „Školní tělocvična, na p. č. st. 707 v Lišově“ a podepsané smlouvy o dílo se sdružením Metrostav DIZ – POHL cz – Lišov stojí stavba 163 449 925,90 Kč bez DPH, tedy 197 774 410,34 Kč včetně DPH. Předpokládaná hodnota zakázky byla 166,3 mil. Kč bez DPH, nabídky se otevíraly 26. 8. 2025. Součástí je demolice staré tělocvičny; hrací plocha 45 × 24 m odpovídá pravidlům pro florbal a házenou. Dílo se předává nejpozději 21 kalendářních měsíců od předání staveniště, které smlouva nezávazně odhaduje na červen 2026.

Potvrzený příspěvek Unie z OPŽP činí 48 597 990,63 Kč a smlouva Jihočeského kraje potvrzuje dalších 15 000 000 Kč z KIF. SNK Lišovsko uvádí také 37 mil. Kč od NSA; veřejné rozhodnutí potvrzující tuto částku jsme zatím nedohledali. Krajský přehled zachycuje plánovaný podíl města 30 mil. Kč.

Město má uzavřený účelový úvěrový rámec s Komerční bankou do 140 000 000 Kč (17. 6. 2026). Čerpá se postupně proti fakturám do 31. 8. 2028 a nevyčerpaná část poté zaniká. Úročí se skutečně čerpaná jistina sazbou 3M PRIBOR + 0,15 % p. a. Při plném čerpání smlouva stanoví 60 čtvrtletních splátek po 2 333 333 Kč.

Pro měřítko: smluvní cena stavby odpovídá zhruba celoročním příjmům města (194,2 mil. Kč v roce 2025) a je přibližně dvojnásobkem všech investic, které město v roce 2025 skutečně proinvestovalo (96,0 mil. Kč). Kolik z rámce se po započtení všech dotací skutečně načerpá a kolik město vloží z vlastních prostředků, je proto klíčová otázka pro nové zastupitelstvo. Zákonná hranice 60 % průměru příjmů se vztahuje na skutečný dluh, nikoli na celý sjednaný, ale dosud nečerpaný úvěrový limit.

Šest čísel, která si ověřte u každého programu

Poměr běžných a kapitálových výdajů

Běžné výdaje jsou provoz — mzdy, energie, údržba. Kapitálové jsou investice. Pokud město roky nic neinvestuje, majetek se tiše rozpadá a účet přijde později.

Provozní přebytek

Rozdíl mezi běžnými příjmy a běžnými výdaji ukazuje prostor pro investice a splátky z běžného provozu. Investice lze hradit také z rezerv, dotací či úvěru.

Dluhová služba

Splátky úvěrů a úroky. Zákonný ukazatel hlídá dluh nad 60 % průměru příjmů za 4 roky. Ptejte se, kolik dluhu město má, na co byl a kdy skončí splácení.

Závislost na dotacích

U každé dotace je vhodné zjistit podíl vlastních prostředků, podmínky a budoucí provozní náklady.

Rozpočtová opatření během roku

Schválený rozpočet je plán; rozpočtová opatření jej v průběhu roku mění. Pro srovnání je důležité rozlišovat původní plán, plán po změnách a skutečnost.

Závěrečný účet a audit

Každý rok se zveřejňuje závěrečný účet spolu se zprávou o přezkoumání hospodaření od kraje nebo auditora. Věta o nalezených chybách a nedostatcích je nejcennější řádek celého dokumentu.

Odkud čísla máme a jak si je ověříte

  • MONITOR — informační portál státní pokladny (monitor.statnipokladna.gov.cz) — zdroj čísel v tabulce za roky 2019–2025 (řádek 2026 je ze schváleného rozpočtu města). Data ministerstva financí o hospodaření každé obce; Lišov najdete podle IČO 00245178. Použili jsme výkaz FIN 2-12 M za období 12 každého roku a částky konsolidovali (odečetli převody mezi vlastními účty města). Kontrola metodiky: schválený rozpočet na rok 2023 v datech MONITORu se do koruny shoduje s rozpočtem zveřejněným městem.
  • Schválené rozpočty města (lisov.cz — Schválené rozpočty) — plán na každý rok tak, jak ho odhlasovalo zastupitelstvo.
  • Závěrečné účty a zprávy o přezkoumání hospodaření (lisov.cz — Závěrečné účty) — vyúčtování skutečnosti a zpráva o přezkoumání. Závěrečný účet za rok 2025 schválilo zastupitelstvo 15. 6. 2026 (usnesení ZM/23/2026/12). Přímý odkaz na rozvahu 2025.
  • Úřední deska města — návrh rozpočtu musí být zveřejněn nejméně 15 dnů před projednáním v zastupitelstvu; občan může připomínky uplatnit i při projednávání.
  • Registr smluv (smlouvy.gov.cz) — veřejný přehled smluv podléhajících zveřejnění podle zákona o registru smluv; existují zákonné výjimky, proto se povinnost posuzuje podle konkrétní smlouvy.
  • Žádost podle zákona 106/1999 Sb. — když něco chybí, úřad musí odpovědět do 15 dnů.

Lišov má zhruba přibližně 4 700 obyvatel obyvatel včetně místních částí, což zásadně určuje výši sdílených daní — u obcí této velikosti jde o většinu rozpočtu. Data na této stránce byla naposledy ověřena 2. října 2026. Našli jste nesrovnalost? Napište nám, opravu zveřejníme v metodice.